• Nástenná klimatizácia Sevra PROFI SEV-09DA

Nástenná klimatizácia Sevra PROFI SEV-09DA

  • Obj. čislo: SEV-09DA
744,00 s DPH / ks 620,00 € bez DPH / ks
Na objednávku

Nástenná klimatizácia Sevra PROFI SEV-09DA

Séria nástenných klimatizácií

Séria nástenných klimatizácií Profi je návrhom pre najnáročnejších používateľov. Táto technologicky najvyspelejšia jednotka v rade izbových zariadení Sevra ponúka najvyšší výkon a kompletnú sadu funkcií. To všetko je uzavreté v jedinečnom, luxusnom balení.


Všetky zariadenia série Profi sa vyznačujú najvyššími faktormi energetickej účinnosti. Energetická trieda A +++ v režime chladenia a A ++ v režime kúrenia zaisťujú energeticky úspornú prevádzku jednotiek aj pri extrémnych vonkajších teplotách. Množstvo funkcií regulujúcich parametre prúdenia vzduchu zabezpečí maximálny užívateľský komfort ,zdravé prostredie zabezpečí pokročilý ionizátor studenej plazmy a vzduchový filter so zvýšenou hustotou. Najkvalitnejšie komponenty a vylepšená konštrukcia agregátov zabezpečia nielen spoľahlivý, ale aj mimoriadne tichý chod. Vstavaný modul WiFi a bezdrôtový ovládač umožňujú pohodlnú obsluhu zariadenia.


Jedinečný, luxusný dizajn

Dizajn série klimatizácií Profi je kombináciou modernosti, elegancie a najvyššej kvality. Hladký povrch predného panela a bočných strán vnútornej jednotky zdobia pútavé strieborné detaily. Efektívny, zaoblený tvar krytu mu dodáva ekologický charakter. Klasická kombinácia bielej a striebornej bude fungovať v modernom aj klasickom interiéri. LED displej integrovaný do predného panela sa rozsvieti nabielo iba pri zapnutej klimatizácii.


Najvyššia energetická účinnosť

Celá séria Profi sa vyznačuje vynikajúcou energetickou účinnosťou aj v extrémnych vonkajších podmienkach. Potvrdzuje to najvyššia trieda energetickej účinnosti - A +++ v režime chladenia a A +++ v režime vykurovania. Vďaka tomu môže klimatizácia Profi poskytnúť spoľahlivú prevádzku a najpohodlnejšie podmienky v miestnosti, a to v horúcom lete aj v zime. Vďaka použitiu špeciálnej konštrukcie lopatiek motora a ventilátora, zlepšeniu konštrukcie napájacích potrubí a použitiu vysokokvalitných materiálov na akustickú izoláciu sa výrazne znížila hlučnosť jednotiek. Užite si vo svojom dome ideálne podmienky vďaka tichému, spoľahlivému a energeticky úspornému klimatizačnému systému Sevra.

Najkompletnejšia sada funkcií

Jednotky série Profi sú vybavené kompletnou sadou funkcií, ktoré zaisťujú pohodlie používania, zdravý vzduch a ľahké ovládanie. Najvyšší komfort v miestnosti zaručujú funkcie viacsmerného 4D prúdenia vzduchu, ochrana proti studenému vzduchu a nočný režim. Časovač vám umožňuje upraviť parametre klimatizácie podľa individuálnych preferencií používateľa. Vzduchový filter s vysokou hustotou a pokrokový ionizátor studenej plazmy zaisťujú najvyššiu kvalitu privádzaného vzduchu. Vďaka zabudovanému WiFi modulu je možné ovládať činnosť jednotky cez internet z ktoréhokoľvek miesta na svete.

 

Séria - PROFI SEV-09DA
Výkon Chladenie / Vyhrievanie [kW] 2.7/3.2
COP - [-] 4.6
SEER - [-] 8.5
Energetická trieda Chladenie / Vyhrievanie [-] A+++/A++
Napájanie - [V-Ph-Hz] 220-240V-1-50Hz
Príkon Chladenie / Vyhrievanie [W] 650/800
Menovitý (maximálny) prúd Chladenie / Vyhrievanie [A] 9.0
Hladina akustického tlaku Vnútorná jednotka [dB(A)]  
Prietok vzduchu Vnútorná jednotka [m3 /h] 950
Rozmery (Š × V × H) Vnútorná jednotka [mm] 970x315x235
Hmotnosť Netto Vnútorná jednotka [kg] 12.0
Hladina akustického tlaku Vonkajšia jednotka  [dB(A)]  
Chladivo Typ / Množstvo [g] R32/530
Rozmery (Š × V × H) Vonkajšia jednotka [mm] 800x545x315
Priemer potrubia Kvapalina  [-] 1/4
Priemer potrubia Plyn [-] 3/8
Hmotnosť Netto Vonkajšia jednotka [kg] 32.0