• Nástenná klimatizácia Sevra ELEGANCE SEV-12JK

Nástenná klimatizácia Sevra ELEGANCE SEV-12JK

  • Obj. čislo: SEV-12JK
486,00 s DPH / ks 405,00 € bez DPH / ks
Na objednávku

Nástenná klimatizácia Sevra ELEGANCE SEV-12JK

Séria nástenných klimatizácií

Séria Elegance sa vyznačuje jedinečným moderným dizajnom. Minimalistický predný panel s matným povrchom zodpovedá aktuálnym dizajnovým trendom. Vysoko kvalitný dizajn v kombinácii so sadou pokročilých funkcií vytvára štýlové, funkčné a energeticky úsporné zariadenie.


Chladivo R32 a pokroková invertorová technológia zaisťujú spoľahlivú a energeticky úspornú prevádzku klimatizácie Elegance. Najvyššiu úroveň komfortu a optimálne podmienky v miestnosti zaručuje množstvo funkcií ovládajúcich parametre prúdenia vzduchu, funkcia „Anti-Cold“, režim turbo alebo funkcia dlhého prúdenia vzduchu. Vynikajúca kvalita vzduchu bola dosiahnutá vďaka štandardnému vybaveniu jednotky ionizátorom Cold Plasma a filtrom so zvýšenou hustotou. Funkcia časovača vám umožňuje prispôsobiť prevádzku klimatizácie podľa individuálnych preferencií a vstavaný modul Wi-Fi vám umožní ovládať zariadenie mobilných zariadení.


Moderný, minimalistický dizajn

Séria nástenných klimatizácií Elegance sa vyznačuje jednoduchým minimalistickým dizajnom. Predný panel vnútornej jednotky má štýlový matný povrch zdobený jemnými detailmi v podobe strieborných profilov. Skrytý LED displej dodáva zariadeniu moderný charakter. Vďaka ľahkému a štíhlemu štýlu bude Elegance dokonalá pre moderné bytové a kancelárske interiéry.


Čistý a zdravý vzduch

Dýchajte doma čerstvý a bezpečný vzduch. Klimatizácia série Elegance vďaka pokrokovému ionizátoru Cold Plasma účinne eliminuje nepríjemné pachy a škodlivé látky ako baktérie alebo alergény z vášho prostredia. Jednotka je tiež štandardne vybavená vzduchovým filtrom so zvýšenou hustotou, ktorý vďaka zmenšenej mriežke filtra efektívnejšie zadržiava nečistoty vrátane prachu a prachových častíc. Systém čistenia vzduchu je možné doplniť sadou voliteľných filtrov, ako je napríklad strieborný iónový filter, filter s aktívnym uhlím, filter s vitamínom C a filter PM2,5, ktoré zabezpečia najvyššiu kvalitu vzduchu v miestnosti. Funkcia samočistenia navyše udrží vnútornú časť klimatizácie čistú a zabráni množeniu plesní, baktérií a nepríjemného zápachu na výmenníku tepla.

Pohodlné a jednoduché ovládanie

Ovládanie klimatizácie nebolo nikdy také ľahké. Rovnako ako všetky modely z rady izbových klimatizácií Sevra, aj Elegance je štandardne vybavená WiFi modulom. To umožňuje pohodlné ovládanie činnosti zariadenia pomocou mobilných zariadení, ako sú napríklad smartfóny alebo tablety, aj keď nie sme doma. Ovládanie klimatizácie uľahčuje aj množstvo funkcií, ktoré vám umožňujú prispôsobiť prevádzkové parametre podľa vašich preferencií. Časovač umožňuje naprogramovať presný čas automatického zapnutia a vypnutia prístroja.

 

Séria - ELEGANCE SEV-12JK
Výkon Chladenie / Vyhrievanie [kW] 3.5/3.5
COP - [-] 4.36
SEER - [-] 6.65
Energetická trieda Chladenie / Vyhrievanie [-] A++/A+
Napájanie - [V-Ph-Hz] 220-240V-1-50Hz
Príkon Chladenie / Vyhrievanie [W] 1090/970
Menovitý (maximálny) prúd Chladenie / Vyhrievanie [A] 9.5
Hladina akustického tlaku Vnútorná jednotka [dB(A)] ≤ 54
Prietok vzduchu Vnútorná jednotka [m3 /h] 600
Rozmery (Š × V × H) Vnútorná jednotka [mm] 792x292x201
Hmotnosť Netto Vnútorná jednotka [kg] 8.5
Hladina akustického tlaku Vonkajšia jednotka  [dB(A)] ≤ 60
Chladivo Typ / Množstvo [g] R32/600
Rozmery (Š × V × H) Vonkajšia jednotka [mm] 730x545x285
Priemer potrubia Kvapalina  [-] 1/4
Priemer potrubia Plyn [-] 3/8
Hmotnosť Netto Vonkajšia jednotka [kg] 25.0