• Nástenná klimatizácia Sevra COMFORT SEV-12LS

Nástenná klimatizácia Sevra COMFORT SEV-12LS

  • Obj. čislo: SEV-12LS
436,60 s DPH / ks 363,83 € bez DPH / ks
Na objednávku

Nástenná klimatizácia Sevra COMFORT SEV-12LS

Séria nástenných klimatizácií

Séria Comfort ponúka širokú funkčnosť a inovatívne technologické riešenia, vďaka ktorým dokáže zabezpečiť optimálne podmienky v miestnosti a nízke prevádzkové náklady. Všetko je uzavreté v modernom, elegantnom balení. Ide o kombináciu skutočného pohodlia s atraktívnym vzhľadom.


Maximálny komfort používania klimatizácie zaručuje široká škála funkcií, ako napríklad režim turbo, režim spánku, funkcia Anti-Cold, časovač a inteligentné podsvietenie. Elegantný, štíhly dizajn predného panelu jednotky splní očakávania náročnejších používateľov. Súčasťou štandardnej výbavy je zabudovaný WiFi modul a bezdrôtový ovládač, ktorý vám umožní pohodlné ovládanie činnosti zariadenia, aj keď ste mimo domova. Plazmový ionizátor sa postará o čistý a zdravý vzduch.


Atraktívny, moderný dizajn

Séria nástenných klimatizácií Comfort je kombináciou najvyššej úrovne komfortu s mimoriadne atraktívnym dizajnom. Moderné zaoblené línie predného panelu splnia očakávania všetkých používateľov, ktorým záleží nielen na vysokom výkone zariadenia, ale aj na dobrom dizajne. Vďaka jednotnému, bielemu krytu vnútornej jednotky je klimatizácia Comfort perfektne prepojená s akýmkoľvek interiérovým dizajnom. Minimalistický charakter zariadenia dopĺňa skrytý LED displej, zabudovaný v prednom paneli.


Záruka najvyššieho pohodlia

Užite si príjemný, jemný prúd vzduchu. Klimatizácie COMFORT ponúkajú kompletný súbor funkcií, ktoré zaručujú najvyššiu úroveň pohodlia v miestnosti. Prevádzkový režim TURBO a funkcia dlhého prúdenia vzduchu umožňujú rýchle dosiahnutie optimálnych podmienok aj na veľkých plochách. Funkcia Anti-Cold chráni pred nepríjemným studeným vzduchom v režime kúrenia a špeciálny nočný režim vytvára najpohodlnejšie podmienky počas spánku.

Nízke prevádzkové náklady

Domáca klimatizácia nemusí znamenať vysoké účty za elektrinu. Séria Comfort ponúka najnovšie technologické riešenia a množstvo funkcií, ktoré umožňujú výrazné zníženie prevádzkových nákladov. Invertorová technológia používaná klimatizačnými jednotkami Sevra zaručuje nielen spoľahlivosť a vysokú účinnosť zariadení, ale aj energetickú účinnosť. Funkcia úspory energie a pohotovostný režim umožňujú klimatizácii pracovať so zníženou spotrebou energie. Energetická trieda A ++ celého radu Comfort potvrdzuje vysokú energetickú účinnosť týchto jednotiek.

 

Séria - COMFORT SEV-12LS
Výkon Chladenie / Vyhrievanie [kW] 3.5/3.5
COP - [-] 4.1
SEER - [-] 6.24
Energetická trieda Chladenie / Vyhrievanie [-] A++/A+
Napájanie - [V-Ph-Hz] 220-240V-1-50Hz
Príkon Chladenie / Vyhrievanie [W] 1100/980
Menovitý (maximálny) prúd Chladenie / Vyhrievanie [A] 9.5
Hladina akustického tlaku Vnútorná jednotka [dB(A)] ≤ 44
Prietok vzduchu Vnútorná jednotka [m3 /h] 580
Rozmery (Š × V × H) Vnútorná jednotka [mm] 800x300x198
Hmotnosť Netto Vnútorná jednotka [kg] 8.0
Hladina akustického tlaku Vonkajšia jednotka  [dB(A)] ≤ 51
Chladivo Typ / Množstvo [g] R32/600
Rozmery (Š × V × H) Vonkajšia jednotka [mm] 730x545x285
Priemer potrubia Kvapalina  [-] 1/4
Priemer potrubia Plyn [-] 3/8
Hmotnosť Netto Vonkajšia jednotka [kg] 25.0