• Model vnútornej jednotky - SEV-07FV/I

Model vnútornej jednotky - SEV-07FV/I

  • Obj. čislo: SEV-07FV/I
Na objednávku

Model vnútornej jednotky - SEV-07FV/I

SYSTÉM MULTI SPLIT - VNÚTORNÉ JEDNOTKY

Nástenné jednotky

Kompaktné jednotky na stenu ponúkajú ekonomickú prevádzku a množstvo praktických funkcií. Vďaka univerzálnemu dizajnu sa budú dobre hodiť do každého interiéru. .


Vysoká energetická účinnosť

Vďaka použitiu vysokoúčinného jednosmerného invertorového kompresora, nastaviteľnému motoru ventilátora a pokrokovej technológii vektorového riadenia využívajúcej 180 °  dosahujú systémy Sevra multi split vysoké parametre energetickej účinnosti - SEER od 6,1 a COP od 4,0, trieda energetickej účinnosti A + + v chladení a A + v režime kúrenia. Zariadenia vyhovujú všetkým požiadavkám Európskej únie na energetickú účinnosť.

Ovládanie pomocou sínusoidy 180 °.

DC invertorový kompresor využíva riadenie sínusoidy 180 °. Táto technika zaisťuje plynulý chod motora kompresora a účinnosť sa výrazne zvyšuje.

Úspora miesta na inštaláciu

Systém multi split Sevra umožňuje pripojiť 2 až 5 vnútorných jednotiek k jednej vonkajšej jednotke. To umožňuje znížiť počet potrebných vonkajších jednotiek v porovnaní s jednotlivými systémami, a tým dosiahnuť výraznú úsporu miesta na fasádach budov, strechách a balkónoch. Zariadenia navyše nemusia byť inštalované súčasne - systém je možné časom rozšíriť o nové vnútorné jednotky pri zachovaní vhodných výkonnostných parametrov jednotlivých prvkov klimatizačného systému.

Spoľahlivá prevádzka pri extrémnych vonkajších teplotách

Multi split systémy Sevra sa vyznačujú stabilnou prevádzkou aj pri extrémnych teplotách okolia. Vďaka použitiu moderných technológií môžu klimatizačné jednotky Sevra pracovať v širokom rozmedzí vonkajších teplôt - od -15 ° C do 52 ° C v režime chladenia a od -15 ° C do 24 ° C v režime vykurovania, čo poskytuje vysoký komfort v klimatizovaných miestnostiach a to nielen v horúcom lete, ale aj v zime.

Séria - MULTISPLIT - Nástenné jednotky SEV-07FV/I
Výkon Chladenie / Vyhrievanie [kW] 2.05/2.15
Energetická trieda Chladenie / Vyhrievanie [-] A++/A+
Napájanie - [V-Ph-Hz] 220-240V-1-50Hz
Príkon Chladenie / Vyhrievanie [W] 40/40
Hladina akustického tlaku - [dB(A)] 51
Prietok vzduchu - [m3/h]  600/480/370
Chladivo Typ [-] R32
Rozmery (Š × V × H) - [mm] 750x285x200
Priemer potrubia Kvapalina  [-] 1/4
Priemer potrubia Plyn [-] 3/8
Priemer potrubia Kondenzát  [mm] 16.5
Hmotnosť Netto Vonkajšia jednotka [kg] 7.5