• Kazetová jednotka - SEV-18MC

Kazetová jednotka - SEV-18MC

  • Obj. čislo: SEV-18MC
337,30 s DPH / ks 281,08 € bez DPH / ks
Na objednávku

Kazetová jednotka - SEV-18MC

SYSTÉM MULTI SPLIT - VNÚTORNÉ JEDNOTKY

Kazetové jednotky

Kazetové jednotky sú určené na inštaláciu do zaveseného stropu. Vďaka funkcii 360 ° prúdenia vzduchu sú ideálne pre komerčné priestory a zaisťujú pohodlie aj na veľkej ploche.


Vysokovýkonné kazetové jednotky Sevra sú ideálne pre veľké miestnosti vyžadujúce efektívnu klimatizáciu - v obchodných a servisných priestoroch, kanceláriách, konferenčných miestnostiach a iných komerčných priestoroch.

Zabudované odtokové čerpadlo

Zariadenie je vybavené čerpadlom na kondenzát s vysokou výškou zdvihu, ktoré odvádza kondenzát vody až do výšky 1200 mm nad úrovňou odtokovej vane. To umožňuje flexibilné pripojenie odtokového potrubia kondenzátu v zavesenom stropnom priestore.

Optimalizovaná elektrická skrinka

Dizajn elektrickej skrinky vo vnútri krytu vnútornej jednotky bol vylepšený pre ľahký prístup a servis. Okrem toho sa zvýšila jeho požiarna odolnosť, ktorá zabraňuje možnému požiaru v prípade skratu v inštalácii vo vnútri skrinky.

Nasávanie čerstvého vzduchu

V puzdre kazetovej jednotky je pripravený prívod čerstvého vzduchu, ktorý umožňuje pohodlné pripojenie zariadenia k ventilačnému kanálu. To umožňuje prívod čerstvého vonkajšieho vzduchu do miestnosti - klimatizácia môže vykonávať ventilačnú funkciu, čo zvyšuje komfort a kvalitu vzduchu vo vnútri budovy.

Wielokierunkowy nawiew powietrza 360°

Dodatočné vetracie otvory v rohoch panela kazetovej jednotky zabezpečujú fúkanie vzduchu do všetkých smerov (režim prúdenia vzduchu 360 °). To zaisťuje rovnomerné rozloženie upraveného vzduchu v miestnosti a optimálne podmienky aj na veľkej ploche.

Séria - MULTISPLIT - Kazetové jednotky SEV-18MC
Výkon Chladenie / Vyhrievanie [kW] 5.00/5.60
Energetická trieda Chladenie / Vyhrievanie [-] A++/A+
Napájanie - [V-Ph-Hz] 220-240V-1-50Hz
Príkon Chladenie / Vyhrievanie [W] 70/70
Hladina akustického tlaku - [dB(A)] 56
Prietok vzduchu - [m3/h]  700/600/530
Chladivo Typ [-] R32
Rozmery (Š × V × H) - [mm] 570/570/260
Priemer potrubia Kvapalina  [-] 1/4
Priemer potrubia Plyn [-] 1/2
Priemer potrubia Kondenzát  [mm] 20
Hmotnosť Netto Vonkajšia jednotka [kg] 18